O nás

Online Slots - Inagami

Autorem a provozovatelem stránek je spoleÄŤnost inagami s.r.o.

IÄŚO: 06366376
DIÄŚ: CZ06366376

Webwww.inagami.com
E-mailinfo@inagami.com

Kontakt:
Spaces – Inagami s.r.o.
Na Perštýně 321/1
Praha 1
110 00

O nás: Na tomto webu pĹ™inášíme ÄŤtenářům informace o dÄ›nĂ­ v hazardnĂ­m prĹŻmyslu v ÄŚeskĂ© republice. Informace o internetovĂ˝ch hernách a kasinech s platnou licencĂ­ pro tento druh podnikánĂ­ v ÄŚR. Novinky v jejich nabĂ­dce, recenze her, promotion, která nabĂ­zĂ­ jak novĂ˝m tak stávajĂ­cĂ­m hráčům a takĂ© moĹľnost si zdarma vyzkoušet nÄ›kterĂ© z her, která tato casina majĂ­ v nabĂ­dce. VÄ›nujeme se rovněž srovnávánĂ­ vstupnĂ­ch bonusĹŻ, jejich vĂ˝hodnosti a strategiĂ­m, kterĂ© mohou vĂ©st k jejich zĂ­skánĂ­.

Důležitá informace: Nejsme provozovateli internetového kasina ani her. Na tomto portálu ani žádném jiném v našem portfoliu nelze hrát o reálné peníze. Neprovozujeme jakékoliv sázkové, casinové či loterijní hzardní hry, ani nezprostředkováváme ani neprocesujeme jakékoliv platby. Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze.

Upozornění: Účast na hazardní hře může být škodlivá.
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Hazardních her se nemohou účastnit osoby mladší 18 let.

Ministerstvo FinancĂ­