Podmořský svět je plný života, barev a nyní také free spinů díky Apollo Games. Stačí je jen najít a odměna je vaše! Není to však žádný problém, protože hledání výher je snadné a zábavné. U nás je každá volba vítězná. Každý den jsme pro vás připravili pět speciálních škeblí, které obsahují volné zatočení a také černou perlu. Když sesbíráte pět černých perel, získáte 100 Kč hotově!

Akce Mořský týden od ApolloGames.cz vám umožní získat až 80 free spinů denně. Nejlepší „potápěči“ mohou od pondělí do pátku získat až 400 free spinů a 100 Kč.

Jak na to, abyste získali 400 free spinů a 100 Kč?

  1. Přihlaste se do Mořského týdne pomocí tlačítka na této stránce (najdete ho nahoře).
  2. Během konání akce (19. června – 23. června) otevřete každý den jednu ze škeblí. Za každých 500 Kč protočených sázkou se vám jedna škeble odemkne. Celkem můžete otevřít pět škeblí za jeden den. Bonus je možné získat a splnit jeho podmínky od 8:00 do 24:00.
  3. Stačí jednoduše kliknout a odhalit odměnu ve každé odemknuté škebli. Každý den můžete odhalit výhry v náhodném pořadí: 40 free spinů, 20 free spinů, 10 free spinů, 10 free spinů a černou perlu.
  4. Získané free spiny můžete využít ve hrách Rich Kittens, Rich Fish, Sizzle Fire, Gladorius, Happy Nuts, Lucky Chessmate, Scary Night, Frutiki Tribe a Sunset Hotline. Hodnota všech free spinů je 1 Kč.

Nejčastější otázky:

Jaké jsou výhody černé perly? Černá perla je speciální bonus, který vám umožní získat 100 Kč hotově. Jedinou podmínkou je získat černou perlu každý den během této akce.

Jak mohu poznat, co se skrývá v jednotlivých škeblích? Rozložení bonusů je vždy zcela náhodné. Záleží tedy na vašem štěstí, zda odhalíte nejvyšší odměnu (40 free spinů) hned na začátku nebo postupně.

Jak probíhá otevírání škeblí? Otevírání škeblí je velmi jednoduché. Na začátku dne jsou odměny nedostupné a jsou uzamčené zámkem. Za každých 500 Kč sázkou máte možnost vrátit se na tuto stránku a odemknout si svou odměnu. Můžete také protočit 2 500 Kč a poté si najednou vybrat všechny odměny.

Mohu všechny vyhrané free spiny použít najednou v jedné hře? Pokud jste otevřeli více škeblí najednou a získali desítky free spinů, je třeba je využívat postupně. To je výhodné pro hráče, protože nemusíte zvolit pouze jednu hru, na které použijete své odměny. Můžete je lépe kombinovat na různých hrách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *