Jak získat 400 FS a 100 Kč?

  1. Klikněte na tlačítko na této stránce (najdete výše) a přihlaste se do Mořského týdne (trvá od 19. června do 23. června).
  2. Za každých počítajících 500 Kč uzavřených sázek (pouze na Apollo Games hrách) se jedna škeble odemkne. Každý den můžete otevřít až pět škeblí. Bonusy můžete získat mezi 8:00 a 24:00.
  3. Po kliknutí odhalíte náhodnou odměnu: 40 FS, 20 FS, 10 FS, 10 FS a černou perlu.
  4. Vaše free spiny můžete využít na jakékoliv z Rich Kittens, Rich Fish, Sizzle Fire, Gladorius, Happy Nuts, Lucky Chessmate, Scary Night, Frutiki Tribe a Sunset Hotline; každý má hodnotu 1 Kč.

Nejčastější otázky

Jaké jsou výhody černé perly?

Černá perla je bonusem, díky kterému můžete získat unikátní odměnu ve formě finanční hotovosti 100 Kč. Abyste se k této odměně dostali, je nutné, abyste získali černou perlu každý den této akce.

Mohu nějak poznat, co se skrývá v jednotlivých škeblích?

Rozdělení bonusů je vždy úplně náhodné. Díky tomu je na Vás, zda dostanete nejvyšší odměnu (40 FS) napoprvé, nebo postupně.

Jak přesně probíhá otevírání škeblí?

Vše je velmi snadné. Na začátku dne jsou odměny neprůstupné a okolo nich je dokola řetěz a zámek. Za každých 500 Kč, které točíte, máte možnost vrátit se na tuto stránku a otevřít si svou odměnu – nebo můžete točit 2 500 Kč a následně si vybrat všechny odměny najednou.

Mohu v

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *