10
/10

Herní automat MultiPlay 81 vás okouzlí stejně jako tisíce hráčů před vámi. Patří mezi klasické ovocné automaty s citróny, švestkami, melouny a třešněmi. Ale nečekejte 3válcový automat, jak byste předpokládali. Má hned čtyři válce, což přináší větší dynamiku a větší šance na výhru. Není tedy divu, že se tento automat dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější a nejhledanější mezi hráči.

Dříve jste si tuto hru mohli zahrát pouze v kamenných kasinech a hernách. Naštěstí je nyní k dispozici i online a téměř ve všech českých online kasinech. V některých z těchto online kasin dokonce můžete získat zajímavý bonus. Například u Betoru dostanete registrační bonus ve výši 200 Kč zdarma.

Zahrajte si MultiPlay 81 bezplatně

Jak již bylo zmíněno, hru MultiPlay 81 a další hry od výrobce herních automatů e-gaming můžete hrát v mnoha českých online kasinech. Pro získání výhry na automatové hře MultiPlay 81 musíte podle výherní tabulky získat minimálně 3 stejné symboly na jedné z 81 výherních linií, a pro ještě vyšší výhru čtyři symboly. Nejvýhodnější jsou melouny, ale ještě větší výhry vám přinesou symboly sedmiček.

Nejžádanějším symbolem, jak název hry napovídá, je symbol MultiPlay 81. Díky tomuto symbolu budou vaše výhry mnohem vyšší. Za jeden symbol MultiPlay 81 a libovolných dalších tři stejných (1 + 3) získáte dvojnásobek, za 2 + 2 čtyřnásobek a za 3 + 1 dokonce osminásobek! Vyzkoušejte si automat MultiPlay 81 a další herní automaty zdarma v rámci demo hry s virtuálními kredity v některém online kasinu.

Další možností, jak hrát bez vkladu na herní účet (a s možností skutečných výher), je využít některý z registračních bonusů. Tyto volné bonusy lze využít v uvedených online kasinech níže:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *